Doporučujeme:

Náš typ:

Horska Vila Meluzína
Vila meluzina Krušné hory klínovec
Kompletně nově rekonstruovaná vila I. kategorie s třemi apartmány s halou a koupelnou s WC, lyžárnou a vlastním parkovištěm.
Více na: Klinovec.orgPR články
S bylinkami do postele

Je řada bylinek, které můžete použít k tomu, abyste se v posteli cítili lépe. Mluvit můžeme třeba o meduňce, která má uklidňující účinky a pomůže vám usnout. Ale také o kotvičníku, který podporuje sexuální touhu a zvyšuje prožívání orgasmu. Své v posteli udělá i andělika čínská, která podporuje plodnost. Taková máta může pomoct i s chrápáním.

Jaké bylinky ve vás probudí sexuální touhu?
Ztrátu libida u jednoho z partnerů často řeší řada párů. Když tuhle skutečnost mají oba chuť řešit, dá se leccos zlepšit. Vyzkoušet mohou změnu poloh, změnu místa či atmosféry. Na trhu je také řada speciálních přípravků, které slibují zlepšení sexuální touhy a lepší prožívání orgasmu. Některé jsou účinné více, jiné méně. Dá se říct, že účinky jsou dost individuální, a proto to, co pomohlo kamarádce, nemusí pomoct vám. Ono by vůbec byla škoda hned se obracet na chemické přípravky, když sama příroda nabízí spoustu přírodních produktů, které slibují zlepšení vašeho milostného života. Jsou to především bylinky, které zvyšují sexuální chutě tím, že prokrvují pohlavní orgány. Mnohé navozují nejen zvýšení libida, nýbrž i lepší prožití orgasmu.
Přírodní viagrou pro ženy i muže se dá nazvat peruánská bylina Maca. Výtažek z bylinky Maca je využíván už více jak 2000 let. Není divu. Maca blahodárně působí na sexuální touhu a plodnost. Celkově povzbuzuje organismus, zbavuje stresu, únavy a je i prevencí stresu. Obsahuje vápník, fosfor, železo, jód a vitamín E. Jak žena, tak i muž při poklesu sexuální touhy ocení přírodní výtažky z kotvičníku zemního. Kotvičník blahodárně ovlivňuje sexuální funkce. U mužů zvyšuje plodnost. Celkově posiluje a omlazuje organismus. Více sexuálních radovánek si můžete dopřát i díky ženšenu, guaraně, ašvagandě a dalším přírodním produktům.
Z konkrétních výrobků vám můžeme doporučit například Dangšen - T5 - 50ml - Naděje nebo Doplněk pro harmonizaci hormonální aktivity a podporu sexuální schopnosti u mužů -K8 - Naděje.

Nejlepší bylinky pro podporu plodnosti
Některé páry sice mohou mít sexuální touhy dostatek, s čím ale bojují je neplodnost. I přesto, že se snaží, tak ne a ne otěhotnět. Ze začátku svého snažení si mohou pomoct vhodnými bylinkami. Bylinky, které podporují plodnost, mají v drtivé většině případů očišťující účinek, podporují imunitu a regulují hormonální systém. K těmto bylinkám patří například červený jetel, andělika čínská, meduňka, heřmánek, levandule, kozlík lékařský, třezalka tečkovaná, kopřiva, měsíček, maliník, šalvěj a další bylinky a jejich směsi.
Z konkrétních produktů můžeme doporučit:
• Damiána list - 50g - Grešík
• Kotvičník zemní nať - 50g - Dr. Popov
• Maca - 60 kapslí - Dr. Popov

Které bylinky vám pomohou usnout?
A protože se v posteli hlavně spí, neměli byste si nechat ujít účinky bylin, které se doporučují užívat těsně před spaním. Pocit ospalosti a celkové zklidnění organismu vám navodí hlavně meduňka lékařská. V kombinaci s medem je velmi účinná. Zbavit vás napětí a úzkosti dokáže také třezalka tečkovaná, kozlík lékařský či levandule.
Využít můžete už hotových směsí:
• ASHWAGANDHA - Spánek & regenerace - 100g - Everest Ayurveda
• Čaj Sladký sen - 50g - Dr. Popov
• Dobrou noc - bylinné kapky - 50ml - Grešík
• Bylinné kapky SPÁNEK & NERVY - 50ml - Dr. Popov

Více se dozvíte na: Cestabylin.cz